Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

🎯 Niimbot D11 H — це компактний та стильний термопринтер для друку наклейок, ярликів, етикеток та маркування. Він створений для тих, хто цінує зручність, швидкість та порядок — удома, в офісі чи на складі.
Niimbot D11 H - це ваш персональний помічник у наведенні порядку. Просто підключіть, налаштуйте та почніть друкувати із задоволенням!
| Бренд | NIIMBOT |
| Виробник | NIIMBOT |
| Колір | Чорний |
| Модель | D11_H |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 199 г |
| розміри | 109 × 78 × 30 мм |
| країна-виробник | Китай |
| інтерфейс | Bluetooth |
| ємність аккумулятора | 1500 mAh |
| особливості | Ресурс друкарської голівки - 50 км |
| тип друку | Термодрук |
| швидкість друку | 50 мм/с |
| ширина друку головки | 12 мм |
| підтримка ширини рулону з етикетками | 15 мм |
| щільність друку dpi | 300 dpi |
| гарантія в місяцях | 12 |
| Тип товару | Термопринтер |
Завантаження даних...