Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Black |
| Модель | EW52 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Вага | 43.5 г |
| розміри | 60 × 50 × 28 мм |
| країна-виробник | Китай |
| тип навушників | Вкладиші |
| наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| мікрофон | Вбудований |
| інтерфейс підключення | Bluetooth 5.3 |
| година роботи від аккумулятора | Час розмови: 4 години Час очікування: 200 годин |
| радіус дії | До 10 м |
| ємність аккумулятора | Навушники - 30 mAh, кейс - 300 mAh |
| година заряджання | Зарядний кейс: 1.5 год. Навушники: 1 год |
| особливості | Сенсорне керування |
| частотний діапазон | 20 - 20000 Hz |
| конструкція | Вбудований в корпус навушників |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...