Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Monet-Gold |
| Модель | EQ24 Estrella |
| Матеріал | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 46.5 г |
| розміри | 61 × 48 × 27 мм |
| країна-виробник | Китай |
| тип навушників | Вакуумні |
| наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| мікрофон | Вбудований |
| інтерфейс підключення | Bluetooth 5.4 |
| година роботи від аккумулятора | 7 год |
| радіус дії | До 10 м |
| ємність аккумулятора | 320 mAh |
| частотний діапазон | 20 - 20000 Hz |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...