Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні










| Бренд | Wibrand |
| Виробник | Wibrand PC |
| Модель | CL22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Призначення | Для ПК |
| країна-виробник | Тайвань |
| напруга живлення | 1.2 V |
| наявність радіатора | Відсутній |
| кількість планок | 1 |
| обсяг пам'яті | 16 GB |
| гарантія в місяцях | 36 |
| формфактор | UDIMM |
| тип пам_яті | DDR4 |
| частота пам_яті | 3200 MHz |
| схема таймінгів пам_яті | CL22 |
Завантаження даних...
