Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | Wibrand |
| Виробник | Wibrand PC |
| Колір | Чорний |
| Модель | Caiman |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| розміри | 100 × 69 × 7 мм |
| країна-виробник | Тайвань |
| інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| максимальна швидкість читання | до 560 Mb/s |
| максимальна швидкість запису | До 400 Mb/s |
| ємність накопичувача | 256 GB |
| тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
| тип накопичувача | Внутрішній |
| гарантія в місяцях | 36 |
| формфактор | 2.5" |
Завантаження даних...