Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Black-Star |
| Модель | E73 Pro Journey |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 23 г |
| розміри | 33 × 59 × 13 мм |
| країна-виробник | Китай |
| радіус дії | До 10 м |
| ємність аккумулятора | 250 mAh |
| година заряджання | 2 год |
| версія bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| гарантія в місяцях | 24 |
| вихідний роз_єм | AUX 3.5 мм |
Завантаження даних...