Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | Baseus |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Black |
| Модель | Magic Series PPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 45 г |
| країна-виробник | Китай |
| особливості | Цифровий дисплей |
| вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| вихідна потужність | 45 W |
| кількість usb-портів | 2 |
| швидка зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| вихідний струм | 5 A |
| гарантія в місяцях | 24 |
| вихідний роз_єм | USB Type-C |
Завантаження даних...