Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | Baseus |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Dark-Grey |
| Модель | Golden Contactor Pro U+C (cableType-C) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 78 г |
| країна-виробник | Китай |
| особливості | Функція швидкої зарядки |
| вихід | 5V / 9V / 12V |
| вихідна потужність | 40 W |
| кількість usb-портів | 2 |
| швидка зарядка | Power Delivery 20 W |
| вихідний струм | 3 A |
| гарантія в місяцях | 12 |
| вихідний роз_єм | USB Type-A; USB Type-C |
Завантаження даних...