Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні






















| Nintendo | Портативні |
| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Black |
| Модель | HC6 Magic sports |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 775 г |
| розміри | 260 × 88 × 88 мм |
| країна-виробник | Китай |
| інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| година роботи від аккумулятора | 6 год |
| ємність аккумулятора | 4000 mAh |
| година заряджання | 4 год |
| потужність | 10 W |
| тип живлення | Від акумулятора |
| клас захисту | IPX6 |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...
