Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Портативний |
| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Black |
| Модель | L23 (L) |
| Матеріал | ABS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 180 г |
| розміри | 88 × 122 × 53 мм |
| країна-виробник | Китай |
| інтерфейс | Bluetooth 5.4; USB-С |
| година роботи від аккумулятора | До 5 год |
| ємність аккумулятора | 1200 mAh |
| година заряджання | 2 год |
| потужність | 5 W |
| особливості | Відтворення з USB‑флешки; TF‑карти та AUX‑входу (3.5 мм) |
| тип живлення | Акумулятор + від мережі |
| формат акустики | 1 |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...