Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Портативні |
| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Blue |
| Модель | HC12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 620 г |
| розміри | 223 × 105 × 96 мм |
| країна-виробник | Китай |
| інтерфейс | Bluetooth 5.0; FM; AUX; microSD |
| година роботи від аккумулятора | 2 год |
| ємність аккумулятора | 1200 mAh |
| година заряджання | 2 год |
| потужність | 10 W |
| тип живлення | Від акумулятора |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...