Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Портативні |
| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Blue |
| Модель | BS64 Rocker |
| Матеріал | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 375 г |
| розміри | 85 × 85 × 190 мм |
| країна-виробник | Китай |
| інтерфейс | Bluetooth 5.4; FM; TF; TWS |
| година роботи від аккумулятора | 3 год |
| ємність аккумулятора | 1200 mAh |
| година заряджання | 2 - 3 год |
| потужність | 5 W |
| тип живлення | Від акумулятора |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...