Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Портативні |
| Бренд | BOROFONE |
| Виробник | Borofone |
| Колір | Dark-Grey |
| Модель | BR36 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 394 г |
| розміри | 122.5 × 101 × 100 мм |
| країна-виробник | Китай |
| інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| година роботи від аккумулятора | 2 год |
| ємність аккумулятора | 1200 mAh |
| година заряджання | 2 год |
| потужність | 5 W |
| тип живлення | Від акумулятора |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...