Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні


| Nintendo | Мікрофонна система |
| Бренд | BOROFONE |
| Виробник | Borofone |
| Колір | Black |
| Модель | BFK16A |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 18 г |
| розміри | 63 × 25 × 28 мм |
| країна-виробник | Китай |
| інтерфейс підключення | Lightning |
| радіус дії | До 15 м |
| ємність аккумулятора | 50 mAh |
| особливості | Шумопоглинання ENC |
| комплект постачання | 2 мікрофони; ресивер |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...
