Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Мережевий зарядний пристрій |
| Бренд | WUW |
| Виробник | WUW |
| Колір | Білий |
| Модель | C197 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| країна-виробник | Китай |
| вихід | 2.5 A |
| вхід | 100 - 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| вихідна потужність | 30 W |
| кількість usb-портів | 1 |
| швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| кабель | Відсутній |
| вихідна напруга | 12 V |
| гарантія в місяцях | 12 |
| вихідний роз_єм | USB Type-C |
Завантаження даних...