Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Мережевий зарядний пристрій |
| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Білий |
| Модель | C80A Rapido |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 72 г |
| країна-виробник | Китай |
| Довжина кабелю | 1 м |
| вихід | 1.67 A |
| вхід | 100 - 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| вихідна потужність | 20 W |
| кількість usb-портів | 2 |
| швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| вихідна напруга | 12 V |
| гарантія в місяцях | 24 |
| вихідний роз_єм | USB Type-A; USB Type-C |
Завантаження даних...