Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Мережевий зарядний пристрій |
| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | White |
| Модель | C109A(PD20W) |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 71 г |
| країна-виробник | Китай |
| Довжина кабелю | 1 м |
| вихідна потужність | 20 W |
| кількість usb-портів | 1 |
| швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| кабель | Type-C/Type-C (60W) |
| гарантія в місяцях | 24 |
| вихідний роз_єм | USB Type-C |
Завантаження даних...