Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Мережевий зарядний пристрій |
| Бренд | Baseus |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Moon-White |
| Модель | Palm Fast Charger 20W (with cable USB-C) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| країна-виробник | Китай |
| Довжина кабелю | 1 м |
| вихід | 3 A |
| вхід | 100 - 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| вихідна потужність | 20 W |
| кількість usb-портів | 1 |
| швидка зарядка | Power Delivery 20 W |
| комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| вихідна напруга | 5 V |
| гарантія в місяцях | 24 |
| вихідний роз_єм | USB Type-C |
Завантаження даних...