Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Мережевий зарядний пристрій |
| Бренд | BOROFONE |
| Виробник | Borofone |
| Колір | Black |
| Модель | BAS71A |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 57 г |
| країна-виробник | Китай |
| Довжина кабелю | 1 м |
| вихід | 2.1 A |
| кількість usb-портів | 1 |
| комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| кабель | USB Type-C |
| вихідна напруга | 5 V |
| гарантія в місяцях | 24 |
| вихідний роз_єм | USB Type-A |
Завантаження даних...