Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Nintendo | Мережевий зарядний пристрій |
| Бренд | BOROFONE |
| Виробник | Borofone |
| Колір | Білий |
| Модель | BA20A Sharp single port |
| Матеріал | ABS + PC |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 28 г |
| країна-виробник | Китай |
| вихід | 2.1 A |
| вхід | 100 - 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| вихідна потужність | 10.5 W |
| кількість usb-портів | 1 |
| комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| кабель | Відсутній |
| вихідна напруга | 5 V |
| гарантія в місяцях | 24 |
| вихідний роз_єм | USB Type-A |
Завантаження даних...