Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | ACEFAST |
| Виробник | ACEFAST |
| Колір | Black |
| Модель | M6 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Вага | 206 г |
| розміри | 107 × 69.8 × 17.7 мм |
| ємність аккумулятора | 10000 mAh |
| функції заряджання | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| індикація | З індикатором рівня заряду |
| кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| дизайн | Стандартний |
| короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| загальна вихідна напруга | 5 V |
| загальна потужність | 20 W |
| тип заряджання | Бездротове |
| гарантія в місяцях | 24 |
Завантаження даних...