Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | Baseus |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Black |
| Модель | Bipow 2 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Вага | 460 г |
| розміри | 147.3 × 73.3 × 31.3 мм |
| країна-виробник | Китай |
| ємність аккумулятора | 20000 mAh |
| матеріал корпусу | Пластик |
| особливості | Вбудований кабель USB Type-C |
| тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| індикація | Дисплей |
| кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| вихідні інтерфейси | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| загальна вихідна напруга | 5 V |
| загальна потужність | 20 W |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...