Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | Ivy |
| Виробник | Redmi |
| Колір | Pink |
| Модель | Smart Planter Tuya AI |
| Матеріал | Пластик + метал + кераміка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 270 г |
| розміри | 114 × 100 × 96 мм |
| країна-виробник | Китай |
| особливості | Штучний інтелект Tuya AI/Сенсори вологості/Підсвічування для росту/Додаток Tuya Smart |
| тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| тип живлення | Акумулятор + від мережі |
| кабель | USB-A to Type-C |
| ємність батареї | 2000 mAh |
| застосунок | Tuya AI |
| порт для заряджання | Type-C |
| гарантія в місяцях | 12 |
| температурні режими | Від 5 до 35 °C |
Завантаження даних...