Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

| Бренд | HOCO |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Sky-Blue |
| Модель | W55 Pleasing |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Вага | 198 г |
| розміри | 195 × 185 × 84 мм |
| країна-виробник | Китай |
| тип навушників | Накладні |
| наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| мікрофон | Вбудований |
| інтерфейс підключення | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| година роботи від аккумулятора | До 90 год |
| радіус дії | До 10 м |
| ємність аккумулятора | 800 mAh |
| година заряджання | 2 год |
| особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами, слот для TF-карти |
| частотний діапазон | 20 - 20000 Hz |
| гарантія в місяцях | 12 |
Завантаження даних...