Режим роботи:
Обробка замовлень з 10:00 до 18:00 у будні

Спеціальні літієві батарейки типу «таблетка» Duracell CR1220 мають гарантовано довгий термін служби у ваших спеціалізованих пристроях. Для забезпечення безпеки ваших дітей вони спроектовані з упаковкою Baby Secure, яка має подвійний блістер, що важко відкрити без ножиць. Вони підходять для використання в автомобільних ключах, маленьких пультах дистанційного керування, фітнес-годинниках та інших носимих пристроях, вагах, сенсорах, медичних пристроях (глюкометрах, цифрових термометрах), спортивних пристроях (пульсометрах, велосипедних аксесуарах). З гарантією зберігання до 10 років ви можете бути впевнені, що вони будуть готові, коли вам знадобляться.
| Бренд | Duracell |
| Виробник | Duracell |
| Модель | CR1220 1PC |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Вага | 6 г |
| розміри | 12 × 12 × 2 мм |
| країна-виробник | Бельгія |
| ємність аккумулятора | 38 mAh |
| напруга | 3 V |
| кількість в упаковці | 1 шт |
Завантаження даних...